EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

Bursa Web Tasarım Firmaları

14-03-2014 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"rsa Web Tasarım firmaları içerisinde %100 yerli programlama ile öne çıkan firmamız, işinizi web üzerinde öne çıkarmak için sürekli olarak AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir."


Bursa Web Tasarım firmaları içerisinde %100 yerli programlama ile öne çıkan firmamız, işinizi web üzerinde öne çıkarmak için sürekli olarak AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında özgün yazılımlar kopya kodlara karşı ciddi bir avantaj elde etmiş durumdadır. Özellikle Google, Penguen olarak adlandırdığı yeni indeksleme sistemini devreye soktuğu dönemden itibaren kopya kodlar ile hazırlanan kalıplaşmış web siteleri listelerde günden güne geriye düşmekte ve özgün yazılımlar öne doğru hızla çıkmaktadır.

Web tasarım fiyatlarımız, yapılan çalışmaları ve web sitesinin firmalara sağladığı faydaları da göz önüne aldığımızda kopya sitelere kıyasla çok daha ucuz sayılmaktadır. Hiç bir emek sarfetmeden, sadece kopyala yapıştır metodu ile hazırlanan bir web sitesinden verim alamayacağınızı sizlere anlatacak değiliz, çünkü siz ucuz etin yahnisinin yavan olacağını yıllardır biliyorsunuz. Ancak sizi iyi tasarlanıp kurgulanmış, firmanızı Dünya'ya karşı temsil edecek web sitesinin faydaları konusunda bilgilendirmek için en azından başlangıç olarak telefon ile görüşmek ilk adım olarak bizi tatmin edecektir.

İyi günlerde çalışmak dileğiyle...

Ekolojik Web 

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp