EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

2002'den bu yana hizmetinizdeyiz.

31-12-2016 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"2002 yılında Bursa'da kurulan firmamız ilk zamanlarda bilgisayar donanımı ve web tasarımı hizmetlerini birikte yürütmüştür."


2002 yılında Bursa'da kurulan firmamız ilk zamanlarda bilgisayar donanımı ve web tasarımı hizmetlerini birikte yürütmüştür. Yılların verdiği deneyimle müşterilerimizin web üzerindeki ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edebilmek ve onlar için doğru çözümler üretebilmek bizi Bursa Web Tasarım firmaları içinde diğerlerinden farklı bir yere koymuştur. 

Bursa başta olmak üzere web tasarımı konusunda tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan firmamız, gurur duyduğu işler içerisine sizin web sitenizi de katmak için sürekli olarak hizmetinizdedir. 

Dünya'nın en gelişmiş web sunucularını yüksek güvenlik içerisinde kullanmaya ilk başladığımız günlerden itibaren kaliteden asla vazgeçmedik ve taviz vermeyeceğimiz, hizmet kalitemizin farkını gösteren unsurlardan biri olarak kalmaya devam edecektir. Dünya'da benzersiz olarak %99.98 uptime (yayın devamlılığı) sayesinde neredeyse kesintisiz olarak web siteniz ve maillerinizin çalışmaya devam etmesi için de ilerleyen yıllarda da taviz vermeyi asla düşünmüyoruz. (2012 yılı toplam downtime süremiz 45 sn dir)

İyi günlerde çalışmak dileğiyle...

 

 

 

Ekolojik Web bir Bursa Web Tasarım firmasıdır.

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp