EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

EKONOMİK WEB TASARIM PAKETİ

Dünyada İlk ve Tek, Alırken Kazandıran Geri Dönüşebilen Web Sitesi

"Hem ekolojik hem ekonomik Web Tasarımı"


Bir Web Siteniz olsun istiyorsunuz, bu site bütçenizi fazla zorlamadan sizi dünyaya karşı en iyi şekilde temsil edebilsin istiyorsunuz. Hem iyisi olsun hem de pahalı olmasın diyorsunuz. İşte sizin hayalinizdeki Web Sitesi: Ekolojik Web Ekonomik Paket.

Üstün tasarımı ve arka planında çalışan güçlü programı ile firmanızı en iyi şekilde yansıtacak özellikte dizayn edilmiş olan bu pakette ana sayfa şablonunu ve alt sayfaların isimlerini uzman arkadaşlarımız ile birlikte belirliyorsunuz, logonuzu yükleyip slayt fotoğraflarını da belirlediğinizde ilk adımınız tamamlanmış oluyor. Ekibimizin imalat için size söz verdiği sürede kalan işler titizlikle yürütülüyor ve nihayet siteniz yayına başladığında artık sizin de bir Web Siteniz var!

Üstelik bu sahip olduğunuz Web Sitesi ekonomik olduğu gibi üstüne bir de %30 oranında geri dönüşebilir. Artık hem profesyonel bir Web sitesi sahibisiniz ve yanında bir de %30 geri dönüşüm kullanma hakkınız bundan sonra daima sizde saklı. Güle güle kullanın.

EKONOMİK PAKET DETAYLARI

Genel Özellikler

Profesyonel Web Tasarımı
Statik slayt gösterisi
Ana sayfada güncelenebilir haberler
Size özel %30 Geri dönüşüm fırsatı

Ürün & Hizmet Sayfası

Güncellenebilir Ürünlerimiz sayfası
Güncellenebilir Hizmetlerimiz sayfası
Sipariş Formu

Kurumsal Bölümünde

Güncellenebilir hakkımızda sayfası
Güncellenebilir İletişim sayfası

** Tüm paketlerde ilk yıl 1 adet domain ve 1 adet standart hosting paketi fiyatlara dahil edilmiştir. Sonraki yıllarda hosting paket ihtiyacı değişmediği sürece domain + hosting ücreti 100$ seviyesini geçemez. Tüm paketlerde hosting hizmeti program güvenliği açısından Web Dizayn Stüdyo sunucularından sağlanacaktır. Taşınması Teklif Edilemez.
*** WDS Ekolojik Web Sitesi kampanyası dahilinde satın alınan Web sitesi ürünleri arasında en az bir üst pakete geçiş talep edildiğinde, mevcut paketin güncel fiyatı ve Geri Dönüşüm Oranı üzerinden indirim sağlanacaktır.
**** Müşterinin web sitesinde dile getirdiği tüm fotoğraf, ürün, fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Web Dizayn Stüdyo’nun hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder. Web sitesinde yer alan bilgi, belge, vb. materyallerin doğruluğundan Web Dizayn Stüdyo sorumlu tutulamaz.
***** Fiyatlara KDV dahil değildir.

Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp