EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

KONSEPT WEB TASARIM

"Mükemmellik Ayrıntıda Gizlidir..."


Web üzerindeki birbirinin aynı sitelerden sıkıldınız mı? Firmanızın rakiplerinden farkını her alanda göstermek mi istiyorsunuz? Binlerce ürünüz var, bunları excell tablosundan Web platformuna aktarmakta sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bayileriniz ile web üzerinden paylaşımlar mı yapmak istiyorsunuz? Sizin işinizi görecek web programını aradınız taradınız bulamadınız mı? Doğru yerdesiniz.

Uzman ekibimiz ile sizin ortak çalışmanız olarak ortaya çıkacak olan piyasada eşi olmayacak bu site sizi ifade eden önemli bir unsur olacaktır.

Gelin birlikte hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. Tasarımı ve programsal kabiliyetlerini birlikte belirleyeceğimiz eşsiz web sitenizi oluşturmaya hemen başlayalım.

** Tüm paketlerde ilk yıl 1 adet domain ve 1 adet standart hosting paketi fiyatlara dahil edilmiştir. Sonraki yıllarda hosting paket ihtiyacı değişmediği sürece domain + hosting ücreti 100$ seviyesini geçemez. Tüm paketlerde hosting hizmeti program güvenliği açısından Web Dizayn Stüdyo sunucularından sağlanacaktır. Taşınması Teklif Edilemez.
*** WDS Ekolojik Web Sitesi kampanyası dahilinde satın alınan Web sitesi ürünleri arasında en az bir üst pakete geçiş talep edildiğinde, mevcut paketin güncel fiyatı ve Geri Dönüşüm Oranı üzerinden indirim sağlanacaktır.
**** Müşterinin web sitesinde dile getirdiği tüm fotoğraf, ürün, fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Web Dizayn Stüdyo’nun hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder. Web sitesinde yer alan bilgi, belge, vb. materyallerin doğruluğundan Web Dizayn Stüdyo sorumlu tutulamaz.
***** Fiyatlara KDV dahil değildir.

Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp