EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

ELİT WEB TASARIM PAKETİ

"İnternette Farkınız Yoksa. Yoksunuz !"


Farkınızın ortaya çıktığı bu pakette görsel efektlerle süslenmiş güçlü bir yazılımın avantajını kısa zamanda hissedeceksiniz. Sizin için hazırladığımız, kullanıcıyı sitenizde tutan animasyonları web sitenizde yayınladığımızda böyle bir siteye sahip olduğunuz için gurur duyacaksınız.

%100 yerli yazılım olan programımız size Türkçe yönetim paneliyle kullanım kolaylığı sağladığı gibi, arama motorları ile dost yapısından dolayı ürünlerinizi ve firmanızı öne çıkarmanızda size yardımcı olacaktır. Ürünlerinizi, kampanyalarınızı, temsil ettiğiniz markaları kolayca yönettiğiniz bu pakette bulunan üstün tasarım özellikleri müşterilerinizin satın alma kararını pozitif yönde etkileyeceği gibi sistemdeki alışveriş sepeti vasıtasıyla müşterileriniz siparişlerini mail yoluyla size anında ulaştırabilecekler.

Firmanızla ilgili çok sayıda foto galeri oluşturarak müşterilerinizi daha kolay bilgilendirme şansı bulacaksınız. Tamamını sizin yöneteceğiniz bu sistem sizin web üzerindeki şubeniz olacak, hatta içerdiği görsel şölen nedeniyle tüm dünyaya açılan bir showroom gibi sizi temsil edecektir.

Ekolojik Web Elit Paket satın aldığınızda kazandıklarınız bunlarla sınırlı kalmayacak %40 gibi muhteşem bir geri dönüşüm oranı kazanacaksınız. Konsept tasarımlarımızdan birine veya e-ticaret sistemimize geçiş yaptığınızda ödediğiniz paranın %40’ı size geri dönecek.

ELİT PAKET DETAYLARI

Genel Özellikler

Özel Efektlerle Donatılmış Kreatif Web Tasarımı
Dinamik slayt gösterisi (güncellenebilir fotoğraflar)
Ürün vitrini (isteğe bağlı)
Kategori vitrini (isteğe bağlı)
Ana Sayfa Bizden Haberler (isteğe bağlı)
Site içi arama motoru (isteğe bağlı)
%99 Tüm Platformlara Uygun Mobil Tasarım
Size özel %40 Geri dönüşüm fırsatı
EN UYGUN FİYAT TEKLİFİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN

Ürün & Hizmet Sayfası

Marka ekleme – çıkarma - güncelleme, markaya göre arama
Kategori ekleme - çıkarma - güncelleme
Sınırsız ürün/hizmet ekleme
Sınırsız fotoğraf ekleme
Vitrine çıkacak ürünleri belirleme
Kampanyalı ürün belirleme
Yeni ürün belirleme
Toplu Sipariş Formuu

Kurumsal Bölümünde

Güncellenebilir hakkımızda sayfası
Güncellenebilir Logo
Güncellenebilir Hizmetlerimiz sayfası
Güncellenebilir Bizden Haberler sayfası
İnsan Kaynakları başvuru formu
Güncellenebilir Referanslar sayfası
Güncellenebilir Çoklu Foto&Video Galeri
Güncellenebilir İletişim sayfası

** Tüm paketlerde ilk yıl 1 adet domain ve 1 adet standart hosting paketi fiyatlara dahil edilmiştir. Sonraki yıllarda hosting paket ihtiyacı değişmediği sürece domain + hosting ücreti 100$ seviyesini geçemez. Tüm paketlerde hosting hizmeti program güvenliği açısından Web Dizayn Stüdyo sunucularından sağlanacaktır. Taşınması Teklif Edilemez.
*** WDS Ekolojik Web Sitesi kampanyası dahilinde satın alınan Web sitesi ürünleri arasında en az bir üst pakete geçiş talep edildiğinde, mevcut paketin güncel fiyatı ve Geri Dönüşüm Oranı üzerinden indirim sağlanacaktır.
**** Müşterinin web sitesinde dile getirdiği tüm fotoğraf, ürün, fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Web Dizayn Stüdyo’nun hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder. Web sitesinde yer alan bilgi, belge, vb. materyallerin doğruluğundan Web Dizayn Stüdyo sorumlu tutulamaz.
***** Fiyatlara KDV dahil değildir.

Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp