EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

TİCARİ WEB TASARIM PAKETİ

"Ticaretinize Değer Katar !"


Web sitenizde, ürettiğiniz veya satışını yaptığınız ürünleri ön plana çıkarmak mı istiyorsunuz? Ürünlerinizin kategorilerini ayırıp belirleyebileceğiniz, dilediğiniz kadar ürün ekleyebileceğiniz, ürünlerinizin özelliklerini, isterseniz fiyatını girip istediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz tam size göre hazırladığımız bir sistemimiz var. Sitenizin neredeyse tamamını kolayca yönetebildiğiniz bu paketimizi kullanmaya başladığınızda ürünleriniz arama motorlarında girdiğiniz ürün kategorisinde ve ürün adında ön plana çıkmaya başlayacak ve satışın ilk adımı Web sitenizde atılmaya başlayacak.

Uzman destek ekibimiz panel kullanımı ile ilgili en ufak bir sıkıntınızda telefonun ucunda olacak ve sistemin tüm detaylarında size yardımcı olacak.

Tercih ettiğiniz ticari paket %35 geri dönüşüm oranına sahiptir. Bu size Elit Paket veya daha üst paketler olan e-ticaret sistemi ile Konsept Tasarımlı sitelerimizden birine geçiş yaptığınızda size %35 oranında anında indirim kazandıracaktır.

TİCARİ PAKET DETAYLARI

Genel Özellikler

Profesyonel Web Tasarımı
Dinamik slayt gösterisi (güncellenebilir fotoğraflar)
Ürün vitrini (isteğe bağlı)
Site içi arama motoru (isteğe bağlı)
Size özel %35 Geri dönüşüm fırsatı
EN UYGUN FİYAT TEKLİFİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN

Ürün & Hizmet Sayfası

Kategori ekleme - çıkarma
Sınırsız ürün/hizmet ekleme
Sınırsız fotoğraf ekleme
Vitrine çıkacak ürünleri belirleme
Kampanyalı ürün belirleme
Yeni ürün belirleme
Sipariş Formu

Kurumsal Bölümünde

Güncellenebilir hakkımızda sayfası
Güncellenebilir TTK uyumlu sayfa
İnsan Kaynakları başvuru formu
Güncellenebilir Referans sayfası
Güncellenebilir Foto&Video Galeri
Güncellenebilir İletişim sayfası

** Tüm paketlerde ilk yıl 1 adet domain ve 1 adet standart hosting paketi fiyatlara dahil edilmiştir. Sonraki yıllarda hosting paket ihtiyacı değişmediği sürece domain + hosting ücreti 100$ seviyesini geçemez. Tüm paketlerde hosting hizmeti program güvenliği açısından Web Dizayn Stüdyo sunucularından sağlanacaktır. Taşınması Teklif Edilemez.
*** WDS Ekolojik Web Sitesi kampanyası dahilinde satın alınan Web sitesi ürünleri arasında en az bir üst pakete geçiş talep edildiğinde, mevcut paketin güncel fiyatı ve Geri Dönüşüm Oranı üzerinden indirim sağlanacaktır.
**** Müşterinin web sitesinde dile getirdiği tüm fotoğraf, ürün, fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Web Dizayn Stüdyo’nun hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder. Web sitesinde yer alan bilgi, belge, vb. materyallerin doğruluğundan Web Dizayn Stüdyo sorumlu tutulamaz.
***** Fiyatlara KDV dahil değildir.

Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp