EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI
"Siz Hayal Edin Biz Dizayn Edelim... "

WEB TASARIMI
Mükemmellik Ayrıntıda Gizlidir...

Web Programlama ve Tasarım konusunda sunduğumuz geniş ürün yelpazesinde; mutlaka sizin hayallerinize göre bir site bulunmaktadır.

Tasarımda görselliğe önem veren müşterilerimiz için; tercihe göre tüm platformlarda (iphone,ipad,galaxy, android işletim sistemli diğerleri vs.) sorunsuz görüntülenecek HTML 5 kodlama standardı ile web siteleri tasarlıyoruz.

Web üzerindeki en kaliteli ve yaygın kullanımı olan Php&MySQL programlama ile 100% YERLİ olan kendi yazılımımız Yönetim Panelli siteler dizayn ediyoruz.

"Sizler için tasarladığımız web siteleri ile fark edileceksiniz."

BURSA WEB TASARIM

Neden web sitesi sahibi olmalıyım ?

Bu soruya Avrupa Birliği uyum yasaları kapsamında yeniden düzenlenen Türk Ticaret Kanunundan ve mevcut bütün şirketleri de kapsayan web sitesi zorunluluğundan bahsederek vaktinizi almak istemiyoruz ve gerek görmüyoruz.

Çünkü teknoloji çağında 1 dükkanınızın da sanal ortamda var olması gerektiğini düşünüyor, size ulaşmak isteyenlerin "bir tık" kadar uzağında değil yakınında olmanızı istiyoruz.

Ekolojik Web: "Ticaretinize Değer Katar..."
Güvenli, Verimli, %100 Yerli Programlama

Niçin EKOLOJİK WEB ?
TASARIM & YENİLİK & VERİMLİLİK

Bu sorunun cevabını da, Profesyonel Tasarım & Cazip Fiyat & İyi yönetilmiş Reklam Kampanyası ile hızlı sonuç olarak yanıt verebiliriz.

Alan Adı Tescil ve Barındırma

Alan Adınızı güvenli bir şekilde tescil ederek markanızı & firmanızı korurken. Üst düzey güvenlik sistemleri ile donatılmış Serverlarımız ile %99.9 ulaşılabilir olun.

Teknik Destek

Yaptığımız Web Sitelerinin tıkır tıkır çalışabilmesi için vızır vızır çalışıyoruz.

E-Posta Desteği

Yaşayabileceğiniz tüm sorunlara karşı uzman ekibimizden sınırsız destek.

Telefon Desteği

Yaşayabileceğiniz tüm sorunlara karşı uzmanlarımız telefonun diğer ucunda.

BİZE ULAŞIN
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp