EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

AKILLI EMLAK SİTESİ EmlakSmart

21-02-2018 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"EmlakSmart Akıllı Emlak Sitesi ile ne kadar hızlandığınıza inanamayacaksınız...."


EmlakSmarT

AKILLI EMLAK SİTESİ işinizi bir adım öne taşıyacak...

 

Dünya, akıllı çözümler ile sürekli yenilenip güçlenirken yerinizde saymayın. Sadece gayrimenkul portföyünüzü sunduğunuz birbirinin aynısı olan tasarımve programlar ile rakiplerinizin önüne geçemeyeceğiniz artık aşikardır. Satış kanalınızı sadece belirli emlak portallarının tekelinde zannetmeyin. Portföyünüzü doğru kullanmanın gücünü hissedin.

 

EmlakSmart AKILLI EMLAK SİTESİ ile bir adım öndesiniz.

 

 

 

HIZLANACAKSINIZ...

Gayrimenkul portföyünüz ve müşteri kitlenizi çapraz olarak karşılaştırıp, anında doğru sonuca ulaşacaksınız. Ulaştığınız hız size para olarak geri dönecek.

 

 

 

 

TAM İSABET....

Her müşteride ya da her yeni gelen gayrimenkulde NOKTA ATIŞI yapmanın keyfini süreceksiniz... Kolay kullanım paneli aracılığı ile her seferinde TAM İSABET ...

 

 

 

 

GÜVEN KAZANACAKSINIZ...

Müşterileriniz ya da mülk sahipleri kullandığınız teknolojiyi gördüklerinde sizden başkasına ihtiyaç duymayacaklar.... Potföyünüze gayrimenkul katarken bile satışa başlayabileceksiniz.

 

 

 

BERABER YÜRÜYELİM...

 

Paylaşmanın gücüyle hep beraber büyümek isteyeceksiniz. Güvenli paylaşım kanalları   EmlakSmart AKILLI EMLAK SİTESİ altyapısında....

 

 

Hemen iletişime geçin ve siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmaya başlayın.....

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp