EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

Bursa Web Tasarım Ajansı

25-07-2019 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"Bursa Web Tasarım Ajansı deyince akla gelen web sitesi tasarımı yapan firmalar hangileri ?"


Web Tasarım Ajansı nedir ?

Ajans kavramının son yıllarda giderek içi boşalmakta ve lüzumlu lüzumsuz birçok işte kötü anılar bırakarak kendi sektörlerine zarar vererek hatalar yapılmaya devam edilmektedir.

EKOLOJİK WEB olarak hiçbir zaman kendimizi bir web tasarım ajansı görmediğimiz gibi özellikle özel programlama gerektiren projelerde, bizim gibi özgün yazılımlar gerçekleştiren işi sadece WEB TASARIM ve PROGRAMLAMA olan

firmaların tercih edilmesi gerektiğini tüm müşterilerimize gerekçeleriyle anlatıyoruz.

Müşteri için muhatap alınacak tek bir yer tek bir firma olarak kulağa hoş gelen ajans mantığı, kartvizitten kaleme, faturadan, hediyelik eşyaya, uçak biletinden, tatil rezervasyonuna kadar çooook geniş bir yelpazede hizmet beklenen sonu olmayan bir çukur gibi büyümektedir. Web Tasarım hizmetleri, elektronik ticaret ağının bu kadar büyüdüğü günlerde gerek arama motoru optimizasyonu SEO , gerek SOSYAL MEDYA PAZARLAMA hizmetleri, gerek GOOGLE REKLAM hizmetlerini bir bütün olarak ele alabilecek kişiler ve firmalar tarafından gerçekleştirilmeli. Ajanslar programlama ile ilgili gelen bir talebi karşılamak için kendi bünyesinde yazılım uzmanı çalıştıramadığını varsayarsak freelance olarak evinde çalışan kişilere yaptırılmaya çalışılıyor, hadi proje bir şekilde bitirilebiliyorsa ileride gelecek değişiklik taleplerinde serbest çalışan insanlara ulaşmakta zorluklar çekiliyor.

Sürdürülebilir bir web programı yerine günü kurtaracak şekilde işler yapıldığı için Maalesef bu gibi durumlarda sonuç olarak her zaman MÜŞTERİ zararlı çıkmaktadır.

Biz Ekolojik Web olarak sadece web tasarım ve programlama hizmeti veriyoruz, 10'yıldır geliştirmekte olduğumuz 100% yerli web sitesi yönetim programımız ile kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Yakalamış olduğumuz müşteri memnuniyetini kişilerden çok geliştirdiğimiz sistemimize borçluyuz.

Ekolojik Web olarak Web Tasarım ve Programlama hizmetlerini meslek olarak görmeyen sadece internet çağında popüler olduğu için para kazanmak amaçlı web tasarım ajansı olduğunu iddia eden firma ya da kişilerle kendi işimizi daha iyi yaparak daha iyisinin nasıl yapıldığını göstererek mücüdele etmeye devam edeceğiz.

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp