EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI
"Dünya’da bir ilk olan Ekolojik Web, Web Dizayn Stüdyo’nun markası ve daimi kampanyasıdır. "

EKOLOJİK WEB NEDİR?

Yapılan araştırmalar dünya üzerindeki yayınlanan (Aralık 2012 itibariyle) 210 Milyon web sitesinin %32 sinin yayınlandığı ilk yılın sonunda yayından kalktığını göstemektedir. Kalan bölümün %60 ı ilk 3 sene içerisinde Web Sitesinde köklü değişiklikler yaptırmakta, bunların büyük çoğunluğu da Web Sitesinin tasarımını tamamıyla değiştirmektedir. Dolayısıyla yapılan her Web Sitesi %75 ihtimalle ilk 3 yıl içinde köklü bir değişim ihtiyacı göstermektedir.

Bu verilerin ışığında müşterilerin mağduriyetlerini gidermek amacıyla yola çıktık ve çeşitli geri dönüşüm oranları olan Ekolojik Web paketleri geliştirdik.

"Sizler için tasarladığımız web siteleri ile fark edileceksiniz."

EKOLOJİK WEB TASARIM

Ekonomik Paket satın alan bir müşterimiz daha ilk günden %30 luk bir geri dönüşüm fırsatına, Ticari Paket satın alan bir müşterimiz %35 lik bir geri dönüşüm fırsatına, Elit Paket veya Konsept Web Sitesi satın alan bir müşterimiz %40 gibi muhteşem bir geri dönüşüm fırsatına sahip olmaktadır.

Daimi kampanya olduğu için dilediği zaman bu hakkını kullanıp hak ettiği indirimlerden faydalanabilir.

Ekolojik Web: "Ticaretinize Değer Katar..."
Güvenli, Verimli, %100 Yerli Programlama

EKOLOJİK WEB NASIL ÇALIŞIR?

Öncelikle satış ekibimiz tarafından ziyaret edilirsiniz ve size en uygun Ekolojik Web paketini birlikte seçersiniz. Seçtiğiniz paketin özelliklerine ve firmanızın kurumsal yapısına uygun Web Tasarım yapısını da belirledikten sonra belirlenen süre içerisinde tasarım ve programlama bitirilip siteniz yayına açılır.
Artık siz de bir Ekolojik Web sitesi sahibisiniz. Seçtiğiniz pakete göre %30 - %40 arasında bir geri dönüşüm hakkını hemen kazanırsınız. Her ne zaman yeni bir Web sitesi yaptırmaya karar verirseniz verin, bize ulaşıp yeni sitenizin yapısını belirlersiniz ve kazanmış olduğunuz geri dönüşüm hakkınız yeni sitenizin fiyatından düşülerek ödemenizi yaparsınız.

EKOLOJİK WEB NASIL ÇALIŞIR?

Örneğin: Ticari paket ile sisteme giriş yaptınız ve %35 geri dönüşüm kazandınız. 2000TL değeri olan bu site size 700 TL geri dönüşüm kazandırdı.

Bir süre sonra 3000 TL değeri olan Ticari Paket’e geçmek istediğinizde sadece 2300 TL ödüyor ve daha sonrası için %40 lik bir geri dönüşüm daha kazanmış oluyorsunuz. Geri dönüşüm hakkınızı kullanmak için yapmanız gereken sadece en az bir üst pakete geçmektir.

BİZE ULAŞIN
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp