EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

Mobil Uyumlu Web Siteleri

22-05-2014 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"Günümüz teknolojisine ve web sitesi ziyaretçilerinin kullanım trendlerine uygun olarak hazırlanan mobil uyumlu web tasarımlarımızı görmelisiniz."


Akıllı telefon ve tabletlerin kullanımının yaygınlaşması ile web sitesi tasarım alışkanlıklarımızı da değiştirmek zaruri oldu. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü platformda çalışabilir özellikte tasarladığımız web siteleri mobil cihazlardan girişleri kolaylaştırdıkça sitenin verimini de artırmaktadır. 

2012 yılında ortalama %10 -12 oranındaki mobil girişler (sektörlere göre değişmektedir).

2013 yılında %15-18 bandına doğru ilerlemiştir.

2014 yılı beklentilerimiz yine sektöre göre değişiklik göstermekle birlikte %20 -22 oranında mobil giriş oranına ulaşacağı yönündedir.

Elbette ki bu oranlar hedef kitleye göre değişecektir ama takip ettiğimiz sitelerden %38 oranını gördüğümüz örneklerin bulunması bizi bu konuda daha da hassas davranmaya itti. Bizim hassasiyetimiz sizin sitenizin verimini artıracağından dolayı bu konuda sizin de en az bizim kadar hassas davranacağınızı düşünmekteyiz. 

İşinin ehli olmayan kişilerin elinde yoğrulup rakiplerinin arasında kaybolan web sitesi sahibi olmanıza bizim içimiz elvermiyor... YA SİZİN?

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp