EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

Web Site Paketleri

31-10-2014 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"Web sitelerinde özgün tasarımların gerçekleşmesi için gereken standartları paket haline getirdik."


Bursa Web Tasarım firması olan Ekolojik Web farkını ortaya koyuyor ve bir anlayışı daha değiştiriyor. 

Sektördeki hemen hemen tüm firmaların uyguladığı web sitesi paket sistemini bir kalıp olmaktan çıkararak tamamen kullanıcı odaklı bir özgün web sitesine çeviriyoruz. İhtiyaç duyabileceğiniz özelliklerde bir web sitesine sahip olmanız için gereken özellikleri ve standarları bir araya getirerek birer web tsarım paketi halinde sizlere sunuyor ve hem nasıl bir web sitesine sahip olmak istediğinizi kendinizin belirlemesi için sizlere imkan sunuyoruz hem de bu işin nihayetindeki ödeyeceğiniz fiyatı baştan belirlemenizi sağlıyoruz.

Bugüne kadar yapılan uygulamalarda size özel tasarım yapılacaksa size özel fiyat çıkarılıyor, belli bir paket uygulanacaksa herkese aynı fiyatla aynı web sitesinin bir kopyası uygulanıyordu. Biz web sitesinin programsal özelliklerini sabitleyerek, tasarım kısmında birlikte çalışmanın sonucu ortaya çıkacak olan özgün web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. 

Hemen arayın ve sizin sitenizin hangi paket ile programlanması gerektiğine birlikte karar verelim.

- Ekonomik Web Tasarım Paketi

- Ticari Web Tasarım Paketi

- Elit Web Tasarım Paketi

- Konsep Web Tasarım ve Programlama

 

 

Ekolojik Web

Bursa Web Tasarım

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp