EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

Bursa Seo

04-02-2015 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"Google arama motorunda ön sıralara çıkmak için neler yapılmalıdır?"


Arama motorlarında ön plana çıkmak tüm site sahiplerinin beklentisi, hedefi ve bazen ümididir. 

Google arama sonuçlarında kullanıcının lehine listeler yayınlayabilmek için sürekli çalışmakta ve dönem dönem konuyla ilgili makaleler yayınlamaktadır. Arama motorlarında öne çıkmak isteyen firmalar bu makalelerde yayınlanan hususlara dikkat etmelidirler.

Seo konusunda site içi unsurların önemini kavrayan firmamız öncelikle site içi seo ile çalışmalarına başlamış ve nihayetinde çok olumlu sonuçlar almıştır. Bursa, seo konusunda genel olarak çalışmalarda geri kalmış gibi görünse de aslında Türkiye genelinde seo firmaları arasında, Bursa Seo firmaları önemli yer tutmaktadır.

Seo'nun temel esasları ile ilgili sürekli araştırmaları ve denemeleri devam eden firmamız çalışmalarındaki sonuçları müşterilerinin web sitelerine tatbik ederek, site sahiplerinin portföylerine yeni müşteriler katmasına yardımcı olmaktadır.

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu ( Search Engine Optimization) kelimelerinin kısaltılmış hali olan SEO, internetin vazgeçilmezi olan arama motorlarında web sitelerinin ön sıralarda yer almasını sağlamak amacı ile yapılan çalışmalar bütünüdür.

Google başta olmak üzere tüm arama motorları siteleri sürekli analiz ederek indexleme yapmakta ve bu analizlerin sonucunda da ilgili kelimelerde sıralamayı belirlemektedir.

 

SEO ; web sitelerinin sayısı, firmaların internet üzerinden yapılan tanıtıma verdiği önem ve dolayısıyla rekabet arttıkça kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelmiş ve site sahipleri ön plana çıkabilmek için SEO Firmalarına başvurmaya başlamıştır. Doğru ellerde yapılan bir SEO çalışması size yeni web sitesi ziyaretçileri ve yeni müşteriler kazandırmak konusunda ciddi destek olurken. SEO çalışması esnasında yapılan bazı kritik yanlışlıklar sitenizi internetin kalabalığında bulunamaz hale getirebilir. Kısacası çalışacağınız SEO Firmasını seçerken hassasiyet göstermeniz, işin sadece fiyatına değil niteliğine bakarak karar vermeniz web sitenizin geleceği açısından hayati önem taşımaktadır.

Bir web sitesine SEO yapılırken detaylı analizler, hedef kelime planlaması, rakiplerin durumları gibi üzerinde hassasiyetle durulması gereken çalışmalar işin başlangıcını oluşturmaktadır. Sağlam atılmayan bir temelin üzerine sağlıklı bir bina kurulmasını bekleyemezsiniz.

Bursa web tasarım firmaları arasında kaliteli çalışma prensiplerini taviz vermeyeceği bir özellik olarak tayin eden firmamız SEO çalışmalarında öncelikle web sitenizin doğru kurgulanıp, doğru programlanmasını öncelikler arasında ilk sıraya almıştır.

Referanlarımızı inceleyerek gerek coğrafi olarak şehir bazında gerekse Türkiye çapında öne çıkan müşterilerimizin arasında yer almak için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sizin için de detaylı bir çalışma yapmak için biz hazırız....

 

Bursa Seo çalışması yaptığımız web sitelerinden örnekler aşağıda sıralanmıştır.

- Dopesa Tekstil: Döşemelik Kumaş İmalatı'nda 1. sıra

- Green Garden : Bahçe Mobilyalarında 1. sayfa

- Entatec : Yakıt tasarruf cihazı sorgusunda 1. sayfa

- Poversun : Baymak Bursa sorgusunda 1. sıra, bursa kombi sorgusunda 1. sıra

- Pal-Duş: Bursa Duşakabin sorgusunda 3. sıra

- Önder Halı Yıkama: Bursa halı yıkama sorgusunda 1. sıra

- 16net : Superonline Bursa sorgusunda 1. sıra

- BsHacıoğlu Gümrükleme: bursa gümrük sorgusunda 1.sıra

- Arma Donatım: vitra bursa sorgusunda 1. sıra

- Bursa Platform: bursa platform kiralama sorgusunda 1. sıradan başlayarak ilk sayfada 5 ayrı sonuç

- İzmir Platform: İzmir platform kiralama sorgusunda 1. sıradan başlayarak ilk sayfada 8 sonuç

- Henna Organizasyon: Bursa kına organizasyon sorgusunda 1. sıra

- Nia TAsarım: Bursa modelistlik sorgusunda 1.sıra

.

.

.

Örnekleri daha da fazla sıralayabiliriz, hatta Bursa'da Seo firması arıyorsanız sizin sitenizi de bu örneklerin içerisinde listeleyebiliriz.

İyi günlerde çalışmak dileğiyle....

Ekolojik Web

Bursa Web Tasarım ve SEO

Bursa SEO

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp