EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

Web Sitelerinde Verimlilik Neden Önemli?

14-03-2014 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"Bidiğiniz gibi web sitesi bir firmanın internetteki yüzüdür. Sizin ve firmanızın en değerli temsilcilerinden biridir."


Bidiğiniz gibi web sitesi bir firmanın internetteki yüzüdür. Sizin ve firmanızın en değerli temsilcilerinden biridir. Firmanız ve ürün/hizmetleriniz hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişi ya da kurumlara sizin hakkınızda bilgileri sürekli olarak aktarır. 

Sürekli güncelenebilir olması arka planda çalışan birtakım programlar sayesinde gerçekleşir. Bu program doğru çalışıyor ve iyi yapılandırılmış ise sadece ürün/hizmetlerinizi sunmakla kalmaz, bu ürün/hizmetlerinizi arama sorgularında ön plana da çıkarır.

Arama motorları ile uyumlu çalışan programlar ekstra SEO çalışmasına ihtiyaç duymadan sizin ön plana çıkmanıza daha başlangıçta katkı yapmaya başlar. 

Bursa web Tasarımı firmaları içinde kendi yazılımını kullanan ender firmalardan olan firmamız, Ar-Ge çalışmalarını sadece SEO üzerinde değil web sitesi ziyaretçilerinin davranış analizleri üzerinde de yoğunlaştırmıştır. Bir web sitesi ziyaretçisine sizin müşteriniz olma yolunda ilk adımı attırmakla ilgili çeşitli çalışmalara da imza atmış bulunmaktayız. 

Yasal düzenlemeler ile zorunlu hale getirilen web sitesine sahip olmak çok kolaydır. Ancak bir web sitesinin sizi ve firmanızı hem çok iyi temsil etmesi hem de verimli bir şekilde sizi öne çıkarmasını sağlamak işin zor kısmıdır. İşin bu zor kısmını biz seve seve üstlendik ve işimizi severek yapıyoruz. Öne çıkardığımız her web sitesi, firmaya yeni müşteriler katarak kazandırmaya başlarken, bize de tarifi imkansız bir gurur yaşatmaktadır.

Sizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil edecek olan web sitenizin tasarım ve programlamasına talip olduğumuzu bellirtir, iyi çalışmalar dileriz.

Ekolojik Web

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: Bursa web tasarım, web tasarımı, bursa web tasarımı, web tasarım, web programlama, bursa web dizayn, web sitesi tasarımı, bursa web sitesi

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp