EKOLOJİK WEB

Bursa'da Web tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz ile; %100 yerli web programlama sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize hem estetik hem tıkır tıkır çalışan web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Gaziakdemir Mah. 6. Yılmaz Sok. No: 1 Daire: 1
( Kültürpark Karşısı )

Gaziakdemir Mah. Mudanya Bulvarı No:34
( Kültürpark Karşısı )
Osmangazi / BURSA

E-posta: info@ekolojikweb.com

Telefon: 0(224) 999 5 444

Telefon: 0(224) 999 5 888

SOSYAL MEDYA
SAYGI HERKES İÇİN...

Herkezin yaptığı işe saygı duyuyoruz. Fakat en fazla kendi işimize saygı duyduğumuzdan işi web tasarım veya programlama olmayan kişilerin sektörümüzden ayrışabilmesi için uğraşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sektörün gelişebilmesi ve dünya üzerindeki ileri teknolojiden geri kalmaması için yaptığımız tüm web sitesi tasarımlarında ve programlama da KALİTE politikamızdan taviz vermiyoruz.


bursa web programlama

SİTE HARİTASI

Uzaktan da Olsa Sizinleyiz

04-04-2020 tarihinde, Ekolojik Web tarafından yazılmıştır.

"Koronavirüs ile mücadele için uzaktan çalışma protokollerimizi geliştirdik..."


Ülkemiz ve tüm Dünya'nın içinde olduğu Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında biz de temassız çalışma yapabilmek adına uzaktan erişim protokollerimizi geliştirdik.

 

İhtiyacınızın tespiti için sektörünüzün ve rakiplerinizin analizinden başlayarak, gerekli veri ve görsellerin teminine, uzaktan sunum ve onay sonrası yayınlamaya kadar, tüm süreci temassız bir şekilde uzaktan yönetebilecek olan altyapımızı daha da geliştirerek, hem sizi ve sevdiklerinizi hem de kendimizi riske atmadan çalışma protokollerimizi oluşturduk.

 

Minimum temas ile maksimum müşteriye ulaşmanın en güçlü kanalı olan interneti verimli olarak kullanabilmeniz için 18 yıllık tecrübemizi sizin için ortaya koyduk. Ürünlerinizi web siteniz üzerinden online olarak satışa veya tanıtıma sunabilir, piyasanın kabuğuna çekildiği dönemde siz sektörünüzdeki yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

 

En kısa zamanda bu zor günleri atlatarak, çay-kahve eşliğinde yüz yüze çalışabilmek dileğiyle...

 

 

 

Sağlıcakla kalın...

Tüm Haberler
Ekolojik Web Telefon Ekolojik Web Whatsapp